Polska
690 536 209
biuro@aspo-szkolenia.pl

O MNIE

❓ Kim jestem❓

Urodziłam się w Szczecinie natomiast od 12 lat jestem mieszkanką gminy Goleniów.

Ukończyłam studia wyższe na kierunku Handel Zagraniczny w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie, studia podyplomowe na kierunku HR Manager w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Akademię Trenera w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie.

Od ponad 20 lat pracuję w handlu jako menedżer średniego i wysokiego szczebla. Swoje doświadczenie zdobywałam zarówno w małych firmach rodzinnych jak również w wielkich światowych korporacjach. Obecnie jestem menedżerem i trenerem w międzynarodowej firmie handlowej. W swojej pracy zawsze stawiam na współpracę i rozwój i taką filozofię zarządzania wyznaję.

Prywatnie jestem mamą dwóch nastoletnich synów, właścicielką psa, kota i królika. Moją pasją jest taniec, w szczególności Rueda de Casino.

Swoją przygodę z prowadzeniem szkoleń rozpoczęłam w 2004 roku pracując w sieci Leroy Merlin w Szczecinie. Uzyskałam wówczas tytuł trenera wewnętrznego z zakresu Profesjonalnej Obsługi Klienta, a także prowadziłam cykl szkoleń dla dzieci ze szkół podstawowych pod nazwą Dzieciaki Sadzeniaki.

Stojąc pierwszy raz przed uczestnikami szkolenia czułam pewne obawy: czy sobie poradzę, czy będę umiała przekazać zaplanowane treści w sposób ciekawy i atrakcyjny? Okazało się, że było to jedno z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu zawodowym! Kluczem do sukcesu okazała się moja autentyczność i otwartość.  I właśnie po tym szkoleniu nie miałam już wątpliwości czym chciałabym zajmować się w przyszłości. Postanowiłam uzyskać tytuł profesjonalnego Trenera Biznesu i z pasji uczynić swój zawód 🙂 Stąd pomysł na założenie Akademii Rozwoju ASPO. 

Od 2018 roku wspieram w rozwoju zawodowym prowadząc warsztaty oraz konsultacje „Jak zdobyć wymarzoną pracę”.

 

Zapraszam serdecznie do współpracy.

Joanna Potorska-Marcinkowska