O mnie

 

Nazywam się  Joanna Potorska-Marcinkowska, jestem trenerem, coachem oraz doradcą zawodowym.

Ukończyłam studia wyższe na kierunku Handel Zagraniczny, studia podyplomowe na kierunku HR Manager oraz Akademię Trenera w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie.

Od ponad 25 lat pracuję w handlu jako menedżer średniego i wysokiego szczebla. Swoje doświadczenie zdobywałam zarówno w małych firmach rodzinnych, jak również w wielkich światowych korporacjach. Obecnie jestem menedżerem i trenerem w międzynarodowej firmie handlowej, a także prowadzę warsztaty i szkolenia w ramach prowadzonej przez siebie działalności. 

W swojej dotychczasowej karierze zawodowej przeprowadziłam setki rozmów rekrutacyjnych, przejrzałam tysiące CV i wiele razy sama występowałam w roli kandydata do pracy. Zaobserwowałam, że jest wiele osób, które mimo doskonałego wykształcenia i doświadczenia zawodowego mają duży problem w odnalezieniu się na rynku pracy. Nie wiedzą jak stworzyć dobre cv, a strach przed rozmową kwalifikacyjną ich po prostu paraliżuje.

W odpowiedzi na ich potrzeby od 2018 roku w ramach Akademii Rozwoju ASPO wspieram ludzi w ich rozwoju zawodowym prowadząc warsztaty oraz konsultacje „Jak zdobyć wymarzoną pracę”, przygotowuję kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych, a także projektuję i prowadzę szkolenia z różnych obszarów (np. Profesjonalnej Obsługi Klienta)

Prywatnie jestem mamą dwóch nastoletnich synów, właścicielką psa 🐶i królika 🐰.

Moją pasją jest taniec, w szczególności Rueda de Casino 💃oraz czytanie książek 📚

Zapraszam serdecznie do współpracy. 👍

Joanna Potorska-Marcinkowska